Okna hst

ULTRAGLIDE

Maksymalne wymiary konstrukcji:
wysokość skrzydła Hs=3300 mm
szerokość skrzydła Bs=3200 mm
Ościeżnica: system 3, 5 i 7-komorowy Możliwe kombinacje dwu, trzy i czteroelementowe na bazie systemu dwutorowego

S 77 SL

Nowa generacja drzwi podnośno-przesuwnych heroal łączy zalety ruchomych skrzydeł Monorail ze stałym oszkleniem ramy przy minimalnych widocznych szerokościach. To bezramowe wielkopowierzchniowe oszklenie z wyraźnym poprowadzeniem linii stanowi prawie niewidoczny element łączący wnętrze ze światem zewnętrznym i powiększa przestrzeń mieszkalną poza jej realne granice.

MASTER PATIO

Wybitne parametry termiczne i materiały pochodzące z recyklingu sprawiają, że to rozwiązanie klasy premium jest idealnym uzupełnieniem każdego eklologicznego projektu.


Rodzaje progów w oknach HST

ULTRAGLIDE Z NISKIM PROGIEM

Tzw. niski próg gwarantuje nam, że od strony wewnętrznej możemy go zatopić w wylewce na głębokości 36 mm. Podobnie jak ultraglide monorail, jest progiem z jedną szyną jezdną. Natomiast to, co ich odróżnia to fakt, że w niskim progu, część stała jest skrzydle, a nie w ramie. W związku z tym, powierzchnia szklenia jest mniejsza.

ULTRAGLIDE MONORAIL

Istotną cechą progu Ultraglide monorail jest to, że część stała szklenia znajduje się w ramie, nie w skrzydle. Takie rozwiązanie sprawia, że powierzchnia szyby jest większa, dzięki czemu w naszym salonie znajdzie się jeszcze więcej światła.

Okna podnoszono-przesuwne

Aluminiowe okna podnoszono-przesuwne typu HST to nowoczesne, funkcjonalne i trwałe rozwiązanie zarówno do domów jednorodzinnych jak i firm.

Ze względu na dużą powierzchnię przeszkleń zapewniają lepsze doświetlenie wnętrza, umożliwią połączenie części tarasowej z salonem, kuchnią itd.
Okna HST nadają budynkom nowoczesnego wyglądu, a materiały z jakich są wykonywane zapewniają trwałość i odporność na przeciążenia.
 
W  ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz aluminiowych drzwi i okien przesuwnych, o różnych klasach termicznych, bogatej kolorystyce oraz funkcjonalnych dodatkach.
 
Aluminiowe okna przesuwne wykonywane są na zamówienie, do wyboru przy indywidualnej wycenie:
 
– Dowolny wymiar
– Możliwość zastosowania różnych typów szyb (przezierna, mleczna, reflex)
– Szeroka gama kolorystyczna (paleta RAL, dwukolory, okleiny drewnopodobne, kolory strukturalne)
– Różne klasy izolacji termicznej
– Możliwość zastosowania niskiego progu
 
Drzwi podnoszono przesuwne występują również w wariancie narożnym. Zapytaj o szczegóły!
 
Przedstaw nam swoje potrzeby, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Galeria

Jesteś zainteresowany ofertą?

Skontaktuj się z nami