Kilka słów o drzwiach aluminiowych zewnętrznych

drzwi aluminiowe zewnętrzne cena

Istnieje błędne przekonanie, że materiał jakim jest aluminium charakteryzuje się niską wytrzymałością, przez co nie nadaje się na budulec np. drzwi zewnętrznych. Nic bardziej mylnego. 

Aluminium cechuje nie niska wytrzymałość, a duża plastyczność. To pozwala produktom wykonanym z tego materiału wytrzymywać duże obciążenia i naciski. Jest to szczególnie istotne gdy mamy do czynienia z wielkimi, odważnymi projektami. Również w mniej śmiałych projektach, takich jak drzwi aluminiowe zewnętrzne, taka wytrzymałość na obciążenia jest ważna i przydatna.

Drzwi aluminiowe zewnętrzne muszą odznaczać się przede wszystkim trwałością. Jako drzwi wejściowe będą cały czas narażone na oddziaływanie warunków atmosferycznych. Czy to słońce, deszcz, czy śnieg dbamy o to, by nasze drzwi jak najdłużej pozostawały nienaruszone. Odpowiedni proces produkcji i materiał jakim jest aluminium pozwalają nam osiągnąć trwałość drzwi na bardzo wysokim poziomie i zachowanie ich funkcjonalności na lata.

Bardzo ważną kwestią jest termoizolacja drzwi aluminiowych zewnętrznych i ich współczynnik przenikania ciepła. Im większa termoizolacja tym lepiej drzwi chronią nasz dom przed zimnem i stratami ciepła. Jest to też kwestia oszczędności. Szczególnie zimą im lepszą termoizolacją odznacza się nasz dom, tym mniej będziemy wydawać pieniędzy na dodatkowe ogrzewanie.

Troszczymy się także o Twoje bezpieczeństwo. Wszystkie dostępne u nas systemy drzwiowe są wyposażone w odpowiednie zabezpieczenia antywłamaniowe, które uchronią Cię od przykrych skutków działań osób trzecich. Nie ma co podejmować zbędnego ryzyka. Drzwi wejściowe oprócz swojej funkcjonalności stanowią barierę między naszym domem a tym co na zewnątrz.

Ostatnią kwestią jest wygląd i cena drzwi aluminiowych zewnętrznych. Nasze modele odznaczają się dużą różnorodnością i nowoczesnym stylem, który dopasuje się do każdego domu. Dodatkowo nie musisz obawiać się ceny takich drzwi wejściowych. Mimo szerokiej funkcjonalności naszych drzwi aluminiowych zewnętrznych, dbamy o to by zachowały one również atrakcyjną dla Ciebie cenę.