Historia Talmet

okna aluminiowe talmet

Początek działalności – Talmet

 

Historia Talmet sięga do lat 90. To wówczas, w epoce przemian i dynamicznego rozkwitu gospodarczego kraju, dwie osoby postanowiły wziąć sprawy we własne ręce. Początek działalności wiąże się jedynie z montażem stolarki aluminiowej. Jednak ambicje i doświadczenie wspólników przekształciły się wybudowanie siedziby z własną linią produkcyjną.

Warto pamiętać też o tym, że Talmet przez pewien czas zajmowała się produkcją okien PVC. Oferta była skierowana przede wszystkim dla Klientów indywidualnych.

Obecnie Talmet zajmuje się tylko i wyłącznie stolarką aluminiową i kieruje swoją ofertę do salonów sprzedaży.

Historia Talmet

Szukasz sprawdzonego producenta stolarki aluminiowej?
Zapoznaj się z ofertą Talmet!

Czym zajmujemy się obecnie?

Firma Talmet opiera swoją działalność na produkcji elementów stolarki aluminiowej. Naszymi produktami flagowymi są drzwi i okna wykonane z aluminium, w tym drzwi i okien HST. Opracowaliśmy własny system produkcji, który pozwala na wytwarzanie produktów bardzo wysokiej jakości przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Obecnie Talmet poza dystrybuowaniem produktów do czołowych miast na terenie Polski, chce wbić się przebojem na rynek europejski, szczególnie niemiecki. 

okna aluminiowe na wymiar talmet
drzwi aluminiowe cena

Katalog drzwi panelowych

Sprawdź nasz najnowszy katalog przedstawiający ofertę drzwi panelowych. Gwarantujemy szeroki wybór i możliwość indywidualnego dostosowania drzwi aluminiowych do Twoich potrzeb. Możesz między innymi wybrać rodzaj doświetli:

Zobacz katalog stolarki okiennej i drzwiowej

Zachęcamy również do zapoznania się z katalogiem, w którym opisujemy najpopularniejsze systemy drzwiowe i okienne takie jak:

drzwi aluminiowe cena