O firmie

Talmet_wyjazd Aliplast_www (1)

Nasz zespół

Ze szczególną uwagą podchodzimy do kwestii walorów termicznych oraz wysokiej jakości realizacji zleceń. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza pozwala zapewnić nam usługi na najwyższym poziomie, przy zachowaniu atrakcyjnych cen drzwi i okien aluminiowych i innych produktów stolarki aluminiowej. Każde zlecenie to dla nas priorytet. Wykonujemy je z dołożeniem wszelkich starań, tak aby klienci byli w pełni zadowoleni z produktów i wykonanej przez nas pracy. Nie przestajemy się uczyć i rozwijać swoich kompetencji, tak aby dostarczyć wam ofertę i usługi na najwyższym poziomie z zachowaniem wszystkich współczesnych trendów budowlanych. Interesują was okna HST, drzwi aluminiowe, a może zimowy ogród? To wszystko i więcej znajdziesz w naszej ofercie!

Stolarka aluminiowa

Nasza oferta stolarki aluminiowej szyta jest na miarę indywidualnych potrzeb Klienta. Szeroka gama kolorów, systemów oraz dedykowanych akcesoriów daje niemalże nieograniczone możliwości dopasowania. Wszystko to w połączeniu z fachowym doradztwem przy wyborze rozwiązań oraz kompleksowej realizacji zleceń sprawia, że budowa lub remont mogą cieszyć jak nigdy wcześniej.

Najpopularniejszymi produktami w naszej ofercie są drzwi i okna HST. Podnoszono-przesuwne drzwi i okna charakteryzują bardzo szerokie profile i prawie, że w pełni niewidoczny próg. Ten konkretny typ okien i drzwi pozwala na realizację projektów mających nawet do 10 metrów szerokości.

stolarka aluminiowa talmet

Okna i drzwi aluminiowe

Nasz pracownik odpowie na wszystkie pytania!

Co wyróżnia Talmet?

Staramy się być blisko klientów. Zamówienia realizujemy z dbałością o każdy szczegół. Nieustannie badamy rynek, tak aby jak najlepiej dostosować swoją ofertę do współczesnych trendów. Podążamy za nowinkami ze świata stolarki aluminiowej, dlatego oferowane przez nas produkty, takie jak drzwi i okna HST, posiadają wszystko to, co uznaliśmy za najlepsze dla Ciebie. 

Powiedz nam czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę na miarę Twoich potrzeb.

Drzwi i okna aluminiowe znajdują zastosowanie w budownictwie przemysłowym oraz prywatnym.

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Pracujemy w oparciu o producenta systemów aluminiowych Aliplast, Aluprof, Aluron, Heroal, Reynaers oraz Deceuninck. Nasze drzwi i okna aluminiowe wyposażamy w akcesoria takich firm jak: FAPIMWALAGUROMBLOB czy WINKHAUS

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o działalności firmy i o stolarce aluminiowej, zapraszamy do lektury naszych aktualności.

Katalog drzwi panelowych​

Pobierz katalog z ofertą

Katalog drzwi i okien

Pobierz katalog z ofertą