Okna ALUMINIOWE

Systemy okienne

SUPERIAL

Stworzony z myślą o oknach i witrynach, w których wymagana jest dobra izolacyjność (Uf* od 1.08 W/m2K). Umożliwia użycie różnych typów i rozmiarów szyb, dzięki czemu sprawdza się w budownictwie jedno- i wielorodzinnym, a także w obiektach handlowych, biurowych czy publicznych.

GENESIS

Dedykowany inwestorom indywidualnym, szukającym kompromisu między wysoką jakością a przystępną ceną. Zapewnia wysoką (Uf *od 0,84 W/m2K) szczelność okien dzięki użyciu dodatkowej uszczelki termicznej. System spełnia aktualne wymagania Prawa budowlanego;

STAR

Polecany do budynków energooszczędnych. Wyróżnia się doskonałą szczelnością (Uf* od 0.73 W/m2K), nowoczesnym designem i możliwością zastosowania w dużych przeszkleniach.

DECALU88 STANDARD

Płaska strona zewnętrzna o nowoczesnym i ponadczasowym wyglądzie i funkcjach. Smukłe, klasyczne profile sprawiają, że system idealnie sprawdzi się zarówno we współczesnych projektach, jak i w obiektach wymagających renowacji.

DECALU94 RETRO

Głębokie zaokrąglenia profili zewnętrznych zapewniają oknom wygląd w stylu retro. Styl okien jest inspirowany wyglądem okien drewnianych. Idealne połączenie tradycyjnego wyglądu okna z wszystkimi zaletami aluminium.

DECALU101 SCAND

Okna pełno-obrotowe gwarantują zupełnie nową wizję utrzymania budynku. Ich wyróżnikiem jest unikalna konstrukcja i nożyce, które umożliwiają obrót okna o 160 stopni.

MASTERLINE 8

Posiada trzy poziomy izolacyjności, dzięki czemu stosowany jest w budynkach o wysokim poziomie izolacyjności, energooszczędnych, a nawet pasywnych. Możliwość otwierania na zewnątrz i do wewnątrz.

MASTERLINE 10

Energooszczędne z maksymalnym dostępu światła dziennego. Bardzo dobre parametry termoizolacyjne. Możliwość zabezpieczenia antywłamaniowego klasy 3.

HEROAL WP77 PH

System dedykowany do budynków energooszczędnych i pasywnych Certyfikowany SYSTEM OKIEN DO DOMÓW PASYWNYCH* * WG INSTYTUTU DR. FEIST


Budowa okien aluminiowych

Oferta okien aluminiowych skierowana jest do sklepów budowlanych i salonów drzwi i okien. By pomóc w spełnieniu oczekiwań klientów, naszym kontrahentom dostarczamy nowoczesne aluminiowe systemy okienne.

Poza tym w naszej ofercie znajdziecie państwo aluminiowe systemy przesuwne (VISOGLIDE, ULTRAGLIDE, STANDARD i MONORAIL), przesuwne całoszklane (MB – SKYLINE TYPE R), harmonijkowe (PANORAMA) oraz fasadowe (MC WALL i MC PASSIVE).

To co charakteryzuje okna aluminiowe to przede wszystkim lekkość i trwałość materiałów. Takie połączenie pozwala z sukcesem stosować ramy aluminiowe w dużych przeszkleniach. Okna aluminiowe, okna i drzwi HST czy szklane fasady budynków to elementy, w których aluminium może grać pierwsze skrzypce. W połączeniu z możliwością zastosowania węższych ram i szerokim wyborem kolorów, czyni to z nich rozwiązania idealnie sprawdzające się w nowoczesnej architekturze. W porównaniu do drewna, są też dużo bardziej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne

okna aluminiowe jaki profil wybrać
okna aluminiowe talmet
okna aluminiowe profil genesis

Jesteś zainteresowany ofertą?

Skontaktuj się z nami

Okna stworzone dla Twojego domu

Okna aluminiowe idealnie sprawdzą się przy realizacji śmiałych projektów z dużymi powierzchniami przeszklonymi. Do produkcji aluminiowych profili okiennych zastosować można przekładki termiczne o szerokości nawet 50mm. Taka przekładka w towarzystwie wypełniacza ze spienionego polietylenu lub aerożelu, doskonale zabezpieczy dom przed utratą ciepła. Okna aluminiowe mogą być zatem z powodzeniem stosowane w budownictwie energooszczędnym.

Współczesne, innowacyjne projekty domów nierzadko cechuje prosta architektura i jednolita kolorystyka elewacji. Okna aluminiowe doskonale wpasowują się w tego typu estetykę tworząc harmonijną całość.

Ramy okien wykonanych z aluminium są sztywne i trwałe, co sprawia że potrafią wytrzymać bardzo duże obciążenia. Okna aluminiowe cechuje także wysoka odporność na czynniki atmosferyczne i mikrobiologiczne. Nie musisz zatem martwić się o silny wiatr, śnieg, wilgoć, przebarwienia czy pleśń. 

Wysoki stopień wytrzymałości okien aluminiowych daje możliwość tworzenia naprawdę dużych ram gotowych utrzymać nawet bardzo ciężkie, antywłamaniowe przeszklenia.

Okna aluminiowe wykonywane są na zamówienie, do wyboru przy indywidualnej wycenie:

– Dowolny wymiar

– Możliwość zastosowania różnych typów szyb

– Szeroka gama kolorystyczna (paleta RAL, dwukolory, okleiny drewnopodobne, kolory strukturalne, matowa lub błyszcząca powierzchnia)

– Różne klasy izolacji termicznej

– Możliwość montażu dodatków: ukryte zawiasy, kontaktrony (czujki magnetyczne) itp. 

Przedstaw nam swoje potrzeby, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Galeria