Dlaczego ludzie decydują się na okna aluminiowe?

drzwi aluminiowe zewnętrzne cena

W niniejszym wpisie dowiesz się kilku rzeczy o zaletach okien aluminiowych,  o których mogłeś nie mieć pojęcia. Poza tym postaramy się odpowiedzieć na pytanie, czemu coraz częstszym rozwiązaniem w domach i budynkach są właśnie okna tego typu.

Na pewno na podjęcie decyzji o zakupie okien aluminiowych ma wpływ fakt, że takie okna stały się ostatnimi czasy rozwiązaniem nowoczesnym i modnym. Klienci, którzy mają możliwość fizycznie dotknąć i porównać  okna aluminiowe z plastikowymi w znakomitej większości wybierają do swoich domów okna aluminiowe. Podkreślają przy tym ich nowoczesny i estetyczny design połączony z solidnym wykonaniem i szeroką funkcjonalnością.

Gdy mowa o funkcjonalności okien aluminiowych, to chcielibyśmy przybliżyć kilka z nich. Po pierwsze ramy okien, które są wykonane z aluminium są niezwykle sztywne i trwałe, co pozwala im na wytrzymanie obciążeń od dużej wadze. Przydaje się to szczególnie w sytuacji, gdy mamy do czynienia z dużymi powierzchniami przeszklonymi, albo gdy decydujemy się na ciężkie, antywłamaniowe szyby. Po drugie, podobnie jak drzwi aluminiowe, okna tego typu są wysoce odporne na czynniki atmosferyczne i mikrobiologiczne. Oznacza to, że niestraszne im są deszcz, słońce, przebarwienia czy grzyby. Okna aluminiowe cechuje również dobra termoizolacja. Pozwala to na skuteczne zabezpieczanie pomieszczenia przed nadmierną utratą ciepła.

Funkcjonalność to ważna kwestia przy wyborze okien do naszego domu, nie mamy co do tego cienia wątpliwości. Ale nasza firma oferuje coś więcej niż tylko okna o dobrych parametrach. Gdy zdecydujesz się na nasz produkt masz możliwość:

  • Zamówienia okna o dowolnym wymiarze. Jesteśmy świadomi, że nie każdy dom, budynek, pomieszczenie będzie posiadało uniwersalne wymiary, dlatego wiemy jak ważna jest możliwość dostosowania wymiarów okna do potrzeb naszego klienta, szczególnie, gdy klienci przychodzą do nas z autorskimi pomysłami. Oczywiście cennik okien aluminiowych będzie różnił się w zależności od rozmiaru okna.
  • Zastosowania różnych typów szyb. To pozwala wybrać Ci taki rodzaj przeszklenia, który idealnie będzie odpowiadał kompozycji Twojego domu i jego potrzebom.
  • Wyboru spośród szerokiej gamy kolorów. Paleta RAL, dwukolory, okleiny drewnopodobne, kolory strukturalne, matowa lub błyszcząca powierzchnia. To wszystko jest w naszej ofercie.
  • Zastosowania w oknie różnej klasy izolacji termicznej, dostosowanej idealnie do Twoich potrzeb. Warto na to zwrócić szczególną uwagę przy budownictwie energooszczędnym.
  • Montażu dodatków takich jak na przykład: ukryte zawiasy lub kontaktrony.

Na koniec przejdźmy do bardzo istotnej kwestii, czyli ceny. Nawet przy tak dużej funkcjonalności i szerokiej możliwości konfiguracji, cena naszych okien nadal pozostaje atrakcyjna. Przekonaj się sam. Skontaktuj się z nami i zapytaj nas o cennik okien aluminiowych.