Najważniejsze informacje na temat drzwi i okien HST

co musisz wiedzieć o drzwiach i oknach HST

Jak wiemy drzwi i okna są jednymi z podstawowych elementów, z których składa się dom, czy mieszkanie. Odpowiedni wybór drzwi i okien przekłada się na ich funkcjonalność oraz trwałość na lata. Niektórzy stawiają na wygląd, a inni na funkcjonalność. Nasza firma oferuje rozwiązania łączące obie te cechy! Jeżeli zastanawiasz się, co takiego wyróżnia nasze produkty to dobrze trafiłeś! W poniższym wpisie skupimy się na najważniejszych informacjach dotyczących drzwi HST oraz okien HST.

Okna i drzwi HST

Czym są drzwi i okna aluminiowe HST?


Jeżeli wcześniej nie słyszałeś o wyżej wymienionym terminie, to drzwi i okna HST to rodzaj podnoszono-przesuwnego rozwiązania konstrukcyjnego umożliwiającego zastosowanie bardzo dużych przeszkleń. Pomimo dużych gabarytów, rozwiązanie to jest lekkie, przez co nie wymaga znacznych nakładów siły w użytkowaniu. Czy zdarzyło Ci się potknąć o próg w domu? Mamy dobrą wiadomość, ponieważ nasze drzwi mają możliwość zastosowania niskiego progu. Takie rozwiązanie to wygoda i funkcjonalność w jednym! Niski próg umożliwia komfortowe użytkowanie drzwi bez barier architektonicznych. Skonstruowany z zachowaniem walorów izolacji termicznej tworzy barierę przed powstawaniem mostków termicznych.

Duże przeszklenia rodzą obawy przed nadmierną utratą ciepła, dlatego ważne jest by dobrać odpowiedni pakiet szybowy oraz system aluminiowy zapewniający wysoki poziom izolacyjności termicznej. Nasze drzwi posiadają uszczelki, dzięki którym izolują ciepło i podczas chłodniejszych pór nie zmarzniesz. Wszystkie drzwi i okna z naszej oferty dobierane są pod indywidualne potrzeby Klienta – oferujemy drzwi na zamówienie.

Co jeszcze musisz wiedzieć o oknach i drzwiach HST?

Okna i drzwi HST cechują się dużą funkcjonalnością. Posiadają skrzydła przesuwne, dzięki którym łatwo można je otwierać poprzez szynę umieszczoną w podłodze. Na miarę tradycyjnych okien posiadają również opcję uchylenia. Odbywa się to w bardzo prosty sposób, poprzez zatrzymanie okna i opuszczenie go w dowolnym momencie przy użyciu klamki. Żadne słońce, czy rażące światło z ulicy nie będzie problemem, gdyż można je dostosować do potrzeb – montując rolety lub zasłony. Okna i drzwi cechują się dużą izolacyjnością, są szczelne i odporne na wilgoć, więc nie musisz się obawiać grzyba w domu.

Zapraszamy na naszą stronę Talmet.pl. W razie jakichkolwiek pytań napisz do nas, poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie. Chętnie pomożemy w wyborze drzwi i okien dopasowanych do Twoich potrzeb!