Jak unowocześnić swój dom? Spróbuj okna HST

drzwi aluminiowe cena

Szukasz ciekawego rozwiązania do swojego domu? Chcesz, aby Twój salon tonął w świetle? Zdecyduj się na okna HST. To nie tylko nowoczesne i oryginalne rozwiązanie, to też sposób na optyczne powiększenie przestrzeni  i zespolenie wnętrza domu z ogrodem.  

Okna HST to przede wszystkim możliwości

System HST, to system okien i drzwi podnoszono-przesuwnych, które pozwalają nam na dużą dowolność w kwestii wyboru rozmiaru i kształtu. Pisaliśmy już nie raz o tych rozwiązaniach, biorąc na warsztat przede wszystkim parametry techniczne. Dzisiaj chcemy uświadomić Państwa jak komfortowe mogą być okna HST w codziennym użytkowaniu i jak intuicyjnie można je wzbogacić o dodatkowe elementy takiej jak rolety czy żaluzje.

Aranżacja wnętrza, a okna HST

Nasi klienci często podczas zakupu okien HST zastanawiają się czy wpadające światło słoneczne nie będzie zbytnio nagrzewać pomieszczeń. W gorące letnie dni istnieje takie ryzyko, jednak tego problemu można bardzo łatwo uniknąć wyposażając swoje wnętrze w różnego rodzaju zasłony lub rolety.

Nie wiesz jak przysłonić swoje okna HST? Zapoznaj się z naszymi propozycjami:

  • Rolety plisowane  – jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ plisy wmontowane w świetle szyby okna HST wyglądają stylowo i oryginalnie oraz nie zajmują dużo miejsca. Tego typu rolety najlepiej montować na mniejszych oknach; na większych nie są już tak wygodne w użytkowaniu.
  • Żaluzje – tego typu zasłony można montować na dwa sposoby – w świetle szyby lub na ramie okiennej. W przypadku okien HST dobrze jest montować je wewnątrz, gdyżpodczas montażu należy nawiercić niewielkie otwory, w listwach przyszybowych, które są wymienne.
  • Zasłony naścienne – jest to rozwiązanie, które pasuje do dużych wnętrz – w  mniejszych pomieszczeniach optycznie zabierają przestrzeń, co więcej wymagają przymocowania karnisza ponad oknem. To świetna opcja w domach, które mają sporo wolnej przestrzeni i chcą wizualnie ją uzupełnić.
  • Rolety zewnętrzne to jedno z bardziej optymlanych rozwiązań w przypadku okien HST. Na tego typu rolety możemy zdecydować się już na etapie projektu domu, ale jeśli „przegapiliśmy sprawę”, można też zamontować je na elewacji zewnętrznej. Kolejnym plusem jest fakt, że wspomagają one już i tak bardzo dobrą izolację cieplną i akustyczną okna HST. 

Co wybrać?

Na naszej stronie mogą Państwo zapoznać się z ofertą lub też skontaktować się z naszym konsultantem telefonicznie. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta i sprostanie jego wymaganiom. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na każde pytanie i dopasować zakup okna HST do Waszych potrzeb i pomysłów.